pojištění vozidel
logo top
Partneři
ALLIANZ
AXA
ČESKÁ POJIŠŤOVNA
ČPP
ČSOB
DIRECT
GENERALI
HASIČSKÁ VZÁJEMNÁ POJIŠŤOVNA
KOOPERATIVA
SLAVIA POJIŠŤOVNA
UNIQA
Poradna

Agentura Kryštof s.r.o. - Dobrý den, obchodní vztah znamená, že by mělo byt založeno na psané smlouvě či dohodě. Že majitel souhlasí,...
Dušan - Dobrý den, koupil jsem auto od šéfa které je na leasing, ja mu dal peníze za celé auto ale on ho ještě splácí....
Jiří - Dobrého dne přeji Fungují stále tyto stránky? Děkuji
AGENTURA KRYŠTOF s.r.o. - Vážený pane Ducháč, AXA pojišťovna již v loňském roce přešla pod UNIQA pojišťovna, která ji koupila a která...
Jaromír Ducháč - Nemohu navázat spojení s pojišťovnou AXA. Potřebuji částku zák. odpovědnosti pro letošní platbu a zelenou kartu....
Luboš Korbář - Dobrý den, ztratil jsem zelenou kartu, kam se mám obrátit aby mi byla poslána nová, děkuji za odpověd (l.korbar@seznam.cz)

Více
 

ČPP - pojišťovna


ČPP
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group nabízí tři segmentované produkty povinného ručení SPECIÁLPOV, SUPERPOV a SPOROPOV, u nichž zohledňuje stáří vozidla, věk pojistníka, okres a zda se jedná o soukromou osobu či o podnikatele.
 
U daných produktů nabízí Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group tyto limity pojistného plnění:
- SPOROPOV – limit plnění 35 mil.Kč pro škody na majetku a 35 mil.Kč pro škody na zdraví či usmrcením,
- SPECIÁLPOV – limit plnění 50 mil.Kč pro škody na majetku a 50 mil.Kč pro škody na zdraví či usmrcením,
- SUPERPOV – limit plnění 111 mil.Kč pro škody na majetku a 111 mil.Kč pro škody na zdraví či usmrcením.

SPOROPOV je levný produkt s možností dalšího snížení ceny – bez spoluúčasti v ČR i v zahraničí nebo v zahraničí se spoluúčasti 12 000 Kč, je vhodný pro klienty s minimálním provozem po pozemních komunikacích.

K pojištění SPECIÁLPOV A SUPERPOV lze sjednat ZDARMA povinné ručení vozíku do 750 kg, ovšem pouze v případě, že pojistník, držitel i vlastník vozíku jsou totožné osoby jako u hlavního pojištění.

K pojištění typu SPECIÁLPOV a SUPERPOV navíc získáte zdarma pojištění úrazu řidiče (u produktu SUPERPOV dvojnásobné limity).

Možnost připojištění skel vozidla. Na výběr volitelné celotisícové limity od 5.000,-Kč do 20.000,-Kč. S povinným ručením plnění od 1. dne sjednání se spoluúčastí 30%, po 6 měsících bez spoluúčasti.

Připojištění SERVIS PRO obsahuje:
- vyřízení škody na Vašem voze v pojišťovně viníka
- odtah poškozeného vozidla do smluvního servisu ČPP
- náhradní vozidlo po celou dobu opravy
- úhradu opravy v plné výši bez ohledu na stáří vozidla

Věděli jste, že když do Vás někdo nabourá, viníkova pojišťovna Vám může zaplatit jen část škody? Jelikož viníkova pojišťovna zohledňuje opotřebení Vašeho vozu, může vzniknout značný rozdíl mezi vyplaceným pojistným plněním a skutečnou škodou – v tomto případě Vám vzniklý rozdíl ČPP doplatí!

Připojištění KLIKA:
- vztahuje se na poškození pojištěného vozidla v důsledku střetu, nárazu vozidla na překážku nebo zvíře a pádu
- lze jej uplatnit v případě, kdy je způsobena škoda, která bude plněna z povinného ručení
- limity plnění 10 000 Kč nebo 20 000 Kčs 0 Kč spoluúčastí
- územní rozsah ČR + 30 km
- oprava výhradně ve smluvním servisu ČPP
- cena připojištění od 420 Kč do 760 Kč podle varianty povinného ručení.

Připojištění MINIHAV obsahuje:
- pojištění odcizení celého vozidla
- pojištění přírodních rizik v rozsahu: Živelní událost + střet se zvěří + poškození kabeláže vozidla zvířetem
Územní platnost v ČR a do 30 km vzdušnou čarou od českých hranic na území sousedních států. Spoluúčast 10%.

ASISTENČNÍ SLUŽBY
ČPP Vám k povinnému či havarijnímu pojištění ZDARMA poskytne asistenční služby s vysokými bezplatnými limity. Bude Vám k dispozici 24 hodin denně s možností komunikace v českém jazyce i při volání mimo ČR.
Asistence je poskytována nejen při nehodě, ale i při pouhé poruše vozidla. Zahrnuje příjezd a odjezd asistenční služby, opravu na místě, vyproštění a odtah vozidla. V případě současného sjednání povinného ručení a havarijního pojištění se limity plnění sčítají.
Rozsah asistenčních služeb najdete: https://www.cpp.cz/User_data/Media/Original/CPP/201104/schema-asistencnich-sluzeb1.pdf


Novinkou je od roku 2008 možnost přiznání Extrabenefitu Profi. Tento bonus ve výši 15 % (36 měsíců) získají všichni klienti vstupující do pojištění se základní nebo bonusovou sazbou (ne malusovou sazbou), kteří si sjednají pojištění na dobu neurčitou s roční nebo pololetní platbou a kteří v příštích 3 letech od počátku pojištění nebudou mít pojistnou událost. Znamená to, že všichni klienti, kteří si sjednají pojistnou smlouvu na našich stránkách, budou mít ve smlouvě již zahrnutou slevu 15% za Extrabenefit Profi a pokud by klient měl v prvních 36 měsících trvání pojistné smlouvy pojistnou událost, bude mu pojistné za Extrabenefitu Profi od počátku přiznání doúčtováno.

Pojištění je možné platit ve splátkách ročních, pololetních nebo čtvrtletních, přičemž za roční platbu získáte slevu 5%. Minimální výše splátky musí být při pololetním či čtvrtletním způsobu placení alespoň 500,- Kč.


Havarijní pojištění
– kalkulaci zašleme na požádání (podklady pro výpočet nám zašlete na email ppp.krystof@seznam.cz, jedná se zejména o značku a typ vozidla, rok výroby, obsah válců, pojistnou částku = hodnota vozidla, zabezpečení vozidla, region)


Povinné ručení online

INFOLINKA POJIŠŤOVNY: 957 444 555 nebo 1224

 
Pojištění vozidel   |  email: ppp.krystof@seznam.cz   |  tel.: +420 777 919 791
Copyright 2010-24 |  Design by 360co |  Hosting